Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
17:03 | Dordrecht | Spoor 3 |
Intercity
|
17:03 |
Roermond | Spoor 4b |
Stoptrein
|
17:15 |
Hamm (Westf.) | Spoor 1a |
Sneltrein
|
Let op! Later vertrek | |||
17:29 | Nijmegen | Spoor 1b |
Stoptrein
|
17:33 | Dordrecht | Spoor 3 |
Intercity
|
17:33 | Roermond | Spoor 4b |
Stoptrein
|
17:59 | Nijmegen | Spoor 1b |
Stoptrein
|
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
17:01 |
Bus 3 Richting Blerick Vossener | Perron A |
Bus
|
17:03 | Bus 83 Richting Nijmegen CS | Perron F |
Bus
|
Let op! Wordt gereden door Arriva. | |||
17:04 | Bus 5 Richting Venlo Gulikstraat via Noorderpoort | Perron C |
Bus
|
17:06 | Bus 66 Richting Roermond via Reuver | Perron B |
Bus
|
17:06 |
Bus 1 Richting Kaldenkirchen Am Schwimmbad | Perron B |
Bus
|
17:09 | Bus 77 Richting Roermond via Kessel | Perron F |
Bus
|
17:14 | Bus 72 Richting Roermond via Panningen | Perron E |
Bus
|
17:16 | Bus 4 Richting Venlo Gulikstraat | Perron C |
Bus
|
17:19 | Bus 86 Richting Horst via Greenport | Perron C |
Bus
|
17:19 | Bus 87 Richting Venray via Horst | Perron D |
Bus
|
17:22 | Bus 89 Richting Venray via Lottum/Horst | Perron D |
Bus
|
17:29 |
Bus 2 Richting Blerick Klingerberg | Perron D |
Bus
|
17:30 |
Bus 3 Richting Blerick Vossener | Perron A |
Bus
|
17:30 | Bus 70 Richting Weert via Panningen | Perron E |
Bus
|
17:34 | Bus 5 Richting Venlo Gulikstraat via Noorderpoort | Perron C |
Bus
|
17:34 | Bus 83 Richting Nijmegen CS | Perron F |
Bus
|
Let op! Wordt gereden door Arriva. | |||
17:36 | Bus 66 Richting Reuver Station | Perron B |
Bus
|
17:36 | Bus 1 Richting Kaldenkirchen Am Schwimmbad | Perron B |
Bus
|
17:39 | Bus 77 Richting Roermond via Kessel | Perron F |
Bus
|
17:43 |
Bus 88 Richting Venray via Grubbenvorst | Perron D |
Bus
|
17:44 | Bus 72 Richting Roermond via Panningen | Perron E |
Bus
|
17:46 | Bus 4 Richting Venlo Gulikstraat | Perron C |
Bus
|
17:49 |
Bus 87 Richting Venray via Horst | Perron D |
Bus
|