Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
10:15 | Roosendaal | Spoor 2 |
Sprinter
|
10:16 | Vlissingen | Spoor 1 |
Intercity
|
10:28 | Amsterdam Centraal | Spoor 2 |
Intercity
|
10:32 | Vlissingen | Spoor 1 |
Intercity
|
10:44 | Amsterdam Centraal | Spoor 2 |
Intercity
|
10:45 | Vlissingen | Spoor 1 |
Sprinter
|
11:15 | Roosendaal | Spoor 2 |
Sprinter
|
11:16 | Vlissingen | Spoor 1 |
Intercity
|
11:28 | Amsterdam Centraal | Spoor 2 |
Intercity
|
11:32 | Vlissingen | Spoor 1 |
Intercity
|
11:44 | Amsterdam Centraal | Spoor 2 |
Intercity
|
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
09:56 | Bus 20 Richting Hulst Busstation | Perron B |
Bus
|
Let op! Voor het reizen met deze buslijn geldt een opstaptarief van 10 euro. Zorg bij het inchecken dat dit bedrag minimaal op je OV-chipkaart staat. | |||
10:17 | Bus 27 Richting Yerseke Moerplein | Perron C |
Bus
|
10:19 | Bus 132 Richting Zierikzee Haringvlietstr. | Perron A |
Bus
|
10:19 | Scholierenlijn 628 Richting Goes Omnium | Perron C |
Scholierenlijn
|
10:20 | Bus 184 Richting Goes Ziekenhuis | Perron D |
Bus
|
10:21 | Bus 23 Richting 's-Heerenhoek Kerk | Perron B |
Bus
|
10:26 | Bus 20 Richting Hulst Busstation | Perron B |
Bus
|
Let op! Voor het reizen met deze buslijn geldt een opstaptarief van 10 euro. Zorg bij het inchecken dat dit bedrag minimaal op je OV-chipkaart staat. | |||
10:49 | Bus 132 Richting Zierikzee Haringvlietstr. | Perron A |
Bus
|
10:49 | Buurtbus 595 Richting Hoedekenskerke | Perron E |
Buurtbus
|
10:49 | Buurtbus 580 Richting Kattendijke Dorpsstraat | Perron E |
Buurtbus
|
10:49 | Buurtbus 582 Richting Oud-Sabbinge Ring | Perron E |
Buurtbus
|
10:50 | Bus 31 Richting Tunnel N57 Oostzijde | Perron C |
Bus
|
10:50 | Bus 185 Richting Goes Ziekenhuis | Perron D |
Bus
|
10:56 | Bus 20 Richting Hulst Busstation | Perron B |
Bus
|
Let op! Voor het reizen met deze buslijn geldt een opstaptarief van 10 euro. Zorg bij het inchecken dat dit bedrag minimaal op je OV-chipkaart staat. | |||
11:17 | Bus 27 Richting Yerseke Moerplein | Perron C |
Bus
|
11:19 | Bus 132 Richting Zierikzee Haringvlietstr. | Perron A |
Bus
|
11:20 | Bus 184 Richting Goes Ziekenhuis | Perron D |
Bus
|
11:21 | Bus 23 Richting 's-Heerenhoek Kerk | Perron B |
Bus
|
11:26 | Bus 20 Richting Hulst Busstation | Perron B |
Bus
|
Let op! Voor het reizen met deze buslijn geldt een opstaptarief van 10 euro. Zorg bij het inchecken dat dit bedrag minimaal op je OV-chipkaart staat. |