Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Spoor | Reisdetails |
---|---|---|---|
16:59 |
Berlin Ostbahnhof | Spoor 3 |
Intercity
|
Let op! Later vertrek door noodzakelijke aanpassing in de dienstregeling; Stopt niet in Almelo, Bad Oeynhausen, Stendal | |||
16:54 |
Deventer | Spoor 3 |
Intercity
|
Let op! Later vertrek | |||
16:54 |
Schiphol Airport | Spoor 5 |
Intercity
|
16:54 |
Utrecht Centraal | Spoor 1 |
Sprinter
|
17:11 |
Enschede | Spoor 3 |
Intercity
|
Let op! Later vertrek | |||
17:13 |
Amsterdam Centraal | Spoor 5 |
Intercity
|
17:14 | Leeuwarden | Spoor 4 |
Intercity
|
Let op! Stopt niet in Lelystad C. | |||
17:15 | Amersfoort Vathorst | Spoor 3 |
Sprinter
|
17:16 | Amsterdam Centraal | Spoor 5 |
Sprinter
|
17:18 | Utrecht Centraal | Spoor 2 |
Intercity
|
17:22 | Deventer | Spoor 3 |
Intercity
|
17:24 | Utrecht Centraal | Spoor 1 |
Sprinter
|
17:24 | Schiphol Airport | Spoor 5 |
Intercity
|
Tijd | Richting | Spoor | Reisdetails |
---|---|---|---|
16:54 | Streekbus 70 Richting Amersfoort via Soest | Perron A |
Streekbus
|
16:55 | Streekbus 58 Richting Driebergen-Zeist via Maartensdijk | Perron A |
Streekbus
|
16:56 | R-NET 320 Richting Amsterdam Amstel via Muiden P + R | Perron C |
R-NET
|
16:57 | Bus 108 Richting Huizen via Laren | Perron B |
Bus
|
17:04 | Bus 1 Richting Kerkelanden | Perron D |
Bus
|
17:06 | R-NET 320 Richting Amsterdam Amstel via Muiden P + R | Perron C |
R-NET
|
17:12 | Bus 104 Richting Nw-Loosdrecht | Perron A |
Bus
|
17:13 | Bus 2 Richting Erfgooierskw. | Perron D |
Bus
|
17:15 | Bus 109 Richting Baarn Zandheuvelweg | Perron B |
Bus
|
17:16 | Bus 5 Richting Bussum via De Meent | Perron B |
Bus
|
17:16 | Bus 6 Richting Kortenhoef Veenstaete | Perron B |
Bus
|
17:17 | R-NET 320 Richting Amsterdam Amstel via Muiden P + R | Perron C |
R-NET
|
17:19 | Bus 1 Richting Kerkelanden | Perron D |
Bus
|
17:24 | Streekbus 70 Richting Amersfoort via Soest | Perron A |
Streekbus
|
17:27 | R-NET 320 Richting Amsterdam Amstel via Muiden P + R | Perron C |
R-NET
|
17:28 | Bus 108 Richting Huizen via Laren | Perron B |
Bus
|
17:31 | Streekbus 121 Richting Mijdrecht via Loenen | Perron A |
Streekbus
|