Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
10:05 | Aachen Hbf | Platform 1 |
Express train
|
10:06 | Maastricht Randwyck | Platform 2 |
Slow train
|
10:25 | Maastricht | Platform 2 |
Express train
|
10:26 | Kerkrade Centrum | Platform 1 |
Slow train
|
10:35 | Aachen Hbf | Platform 1 |
Express train
|
10:36 | Maastricht Randwyck | Platform 2 |
Slow train
|
10:55 | Maastricht | Platform 2 |
Express train
|
10:56 | Kerkrade Centrum | Platform 1 |
Slow train
|
11:05 | Heerlen | Platform 1 |
Express train
|
11:06 | Maastricht Randwyck | Platform 2 |
Slow train
|
11:25 | Maastricht | Platform 2 |
Express train
|
11:26 | Kerkrade Centrum | Platform 1 |
Slow train
|
11:35 | Aachen Hbf | Platform 1 |
Express train
|
11:36 | Maastricht Randwyck | Platform 2 |
Slow train
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
10:02 | Bus 8 Direction Maastricht Boschpoort via Bemelen | Platform B |
Bus
|
Attention! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
10:10 | Bus 56 Direction Brunssum via Nuth | Platform A |
Bus
|
10:16 | Local bus 791 Direction Meerssen via Houthem | Platform C |
Local bus
|
10:26 | Bus 4 Direction Maastricht | Platform A |
Bus
|
10:29 | Bus 51 Direction Margraten | Platform B |
Bus
|
Attention! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
10:40 | Bus 54 Direction Geleen via Schimmert | Platform B |
Bus
|
10:40 | Bus 56 Direction Brunssum via Nuth | Platform A |
Bus
|
10:41 | Local bus 791 Direction Eijsden via Margraten | Platform C |
Local bus
|
10:53 | Bus 54 Direction Gulpen via Wijlre | Platform B |
Bus
|
10:56 | Bus 4 Direction Maastricht | Platform A |
Bus
|
11:02 | Bus 8 Direction Maastricht Boschpoort via Bemelen | Platform B |
Bus
|
Attention! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
11:10 | Bus 56 Direction Brunssum via Nuth | Platform A |
Bus
|
11:16 | Local bus 791 Direction Meerssen via Houthem | Platform C |
Local bus
|
11:26 |
Bus 4 Direction Maastricht | Platform A |
Bus
|
11:29 | Bus 51 Direction Margraten | Platform B |
Bus
|
Attention! Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus. | |||
11:40 | Bus 54 Direction Geleen via Schimmert | Platform B |
Bus
|
More information: Valkenburg , Station