Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
11:37 |
Den Haag Centraal | Platform 3 |
Sprinter
|
11:38 | Tiel | Platform 4 |
Sprinter
|
11:43 | Breukelen | Platform 1 |
Sprinter
|
11:47 | Rhenen | Platform 2 |
Sprinter
|
11:51 | Leiden Centraal | Platform 3 |
Sprinter
|
11:53 | Hertogenbosch ('s) | Platform 4 |
Sprinter
|
12:06 | Den Haag Centraal | Platform 3 |
Sprinter
|
12:08 | Tiel | Platform 4 |
Sprinter
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
11:39 |
Bus 41 Direction Wijk bij Duurstede |
Bus
|
|
11:38 |
Bus 29 Direction Science Park |
Bus
|
|
11:41 | Bus 47 Direction Utrecht CS |
Bus
|
|
11:41 | Bus 8 Direction Wilhelminapark via Utrecht CS |
Bus
|
|
11:42 | Bus 9 Direction Galgenwaard |
Bus
|
|
11:45 | Bus 47 Direction Houten Station |
Bus
|
|
11:45 | Bus 8 Direction Lunetten Station |
Bus
|
|
11:46 | Bus 9 Direction Utrecht CS |
Bus
|
|
11:50 | Bus 41 Direction Wijk bij Duurstede |
Bus
|
|
11:50 | Bus 29 Direction De Meern-Oost |
Bus
|
|
11:52 | Bus 41 Direction Utrecht CS |
Bus
|
|
11:55 | Bus 29 Direction Science Park |
Bus
|
|
11:56 | Bus 8 Direction Wilhelminapark via Utrecht CS |
Bus
|
|
11:57 | Bus 9 Direction Galgenwaard |
Bus
|
|
12:00 | Bus 8 Direction Lunetten Station |
Bus
|
|
12:01 | Bus 9 Direction Utrecht CS |
Bus
|
|
12:05 | Bus 41 Direction Wijk bij Duurstede |
Bus
|
|
12:05 | Bus 29 Direction Vleuterweide-West |
Bus
|
|
12:06 |
Bus 41 Direction Utrecht CS |
Bus
|
|
12:10 | Bus 29 Direction Science Park |
Bus
|
|
12:11 | Bus 47 Direction Utrecht CS |
Bus
|
|
12:11 | Bus 8 Direction Wilhelminapark via Utrecht CS |
Bus
|
More information: Utrecht Vaartsche Rijn , Station Vaartsche Rijn