Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
06:45 | Hoorn | Platform 1a |
Sprinter
|
06:48 | Rotterdam Centraal | Platform 3 |
Sprinter
|
06:50 | Amsterdam Centraal | Platform 4b |
Sprinter
|
Attention! De Sprinter van 07:02 naar Utrecht C. is eerder in Amsterdam C. en vertrekt van spoor 1b | |||
07:02 | Utrecht Centraal | Platform 1b |
Sprinter
|
07:15 | Hoorn | Platform 1a |
Sprinter
|
07:18 | Rotterdam Centraal | Platform 3 |
Sprinter
|
07:20 | Amsterdam Centraal | Platform 4b |
Sprinter
|
Attention! De Sprinter van 07:32 naar Utrecht C. is eerder in Amsterdam C. en vertrekt van spoor 1b | |||
07:32 | Utrecht Centraal | Platform 1b |
Sprinter
|
07:41 | Hoorn | Platform 1a |
Sprinter
|
07:48 | Rotterdam Centraal | Platform 1b |
Sprinter
|
07:49 | Amsterdam Centraal | Platform 4b |
Sprinter
|
08:02 | Utrecht Centraal | Platform 1b |
Sprinter
|
08:11 | Hoorn | Platform 1a |
Sprinter
|
08:18 | Rotterdam Centraal | Platform 1b |
Sprinter
|
08:19 | Amsterdam Centraal | Platform 4b |
Sprinter
|
08:32 | Utrecht Centraal | Platform 1b |
Sprinter
|
08:45 | Hoorn | Platform 4a |
Sprinter
|
08:48 | Rotterdam Centraal | Platform 3 |
Sprinter
|
08:50 | Amsterdam Centraal | Platform 4b |
Sprinter
|
09:02 | Utrecht Centraal | Platform 1b |
Sprinter
|
09:15 | Hoorn | Platform 4b |
Sprinter
|
09:18 | Rotterdam Centraal | Platform 3 |
Sprinter
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
06:59 | Bus 71 Direction Beverwijk via Heemskerk Centrum |
Bus
|
|
07:16 | Bus 163 Direction Alkmaar Station |
Bus
|
|
07:26 | Bus 71 Direction Beverwijk via Heemskerk Centrum |
Bus
|
|
07:56 | Bus 71 Direction Beverwijk via Heemskerk Centrum |
Bus
|
|
08:16 | Bus 163 Direction Alkmaar Station |
Bus
|
|
08:26 | Bus 71 Direction Beverwijk via Heemskerk Centrum |
Bus
|
|
08:56 | Bus 71 Direction Beverwijk via Heemskerk Centrum |
Bus
|
|
09:16 | Bus 163 Direction Alkmaar Station |
Bus
|