Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
11:34 |
Bielefeld Hbf | Platform 11 |
Slow train
|
Attention! Stopt niet in Hengelo Oost | |||
11:37 | Enschede | Platform 3 |
Intercity
|
11:39 | Zwolle | Platform 2a |
Intercity
|
11:46 | Zutphen | Platform 2a |
Slow train
|
11:47 | Enschede | Platform 3a |
Sprinter
|
11:47 | Zwolle | Platform 2b |
Sprinter
|
11:47 | Oldenzaal | Platform 3b |
Slow train
|
11:52 | Berlin Ostbahnhof | Platform 3 |
Intercity
|
Attention! Stopt niet in Bad Oeynhausen, Stendal | |||
11:54 | Den Haag Centraal | Platform 2a |
Intercity
|
12:07 | Enschede | Platform 3 |
Intercity
|
12:09 | Amsterdam Centraal | Platform 2 |
Intercity
|
Attention! Stopt niet in Almelo | |||
12:16 | Zutphen | Platform 2a |
Slow train
|
12:17 | Enschede | Platform 3a |
Sprinter
|
12:17 | Zwolle | Platform 2b |
Sprinter
|
12:17 | Oldenzaal | Platform 3b |
Slow train
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
11:41 | Bus 9 Direction Enschede CS via Kennispark/UT | Platform A1 |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 3 naar Glanerbrug. | |||
11:42 |
Bus 11 Direction Hasseler Es | Platform B1 |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 13 naar Slangenbeek en Centraal Station. | |||
11:47 | Bus 12 Direction Groot Driene | Platform C1 |
Bus
|
11:47 | Bus 12 Direction Gezondheidspark | Platform B3 |
Bus
|
11:49 | Bus 53 Direction Eibergen via Haaksbergen | Platform D1 |
Bus
|
11:50 | Bus 10 Direction Veldwijk via Twentekanaal-Zuid | Platform C2 |
Bus
|
11:51 | Bus 9 Direction Enschede CS via Kennispark/UT | Platform A1 |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 3 naar Glanerbrug. | |||
11:57 | Bus 13 Direction Slangenbeek | Platform B1 |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 11 naar Hasseler Es en Centraal Station. | |||
12:01 | Bus 51 Direction Almelo via Borne | Platform D2 |
Bus
|
12:01 | Bus 9 Direction Enschede CS via Kennispark/UT | Platform A1 |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 3 naar Glanerbrug. | |||
12:11 | Bus 9 Direction Enschede CS via Kennispark/UT | Platform A1 |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 3 naar Glanerbrug. | |||
12:12 | Bus 11 Direction Hasseler Es | Platform B1 |
Bus
|
Attention! Rijdt door als lijn 13 naar Slangenbeek en Centraal Station. | |||
12:17 | Bus 12 Direction Groot Driene | Platform C1 |
Bus
|
12:17 | Bus 12 Direction Gezondheidspark | Platform B3 |
Bus
|
12:19 | Bus 53 Direction Eibergen via Haaksbergen | Platform D1 |
Bus
|
More information: Centraal Station , Hengelo