Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
09:15 | Vlissingen | Platform 3 |
Intercity
|
Attention! Rijdt niet verder dan Arnhem C. door de inzet van ander materieel | |||
09:16 | Zwolle | Platform 4 |
Intercity
|
09:18 |
Berlin Ostbahnhof | Platform 1 |
Intercity
|
Attention! Stopt niet in Almelo, Bad Oeynhausen, Stendal | |||
09:20 | Amsterdam Centraal | Platform 3 |
Intercity
|
09:25 | Apeldoorn | Platform 4 |
Sprinter
|
09:31 | Enschede | Platform 3 |
Intercity
|
09:33 | Den Haag Centraal | Platform 4 |
Intercity
|
09:35 | Almelo | Platform 1 |
Sprinter
|
09:45 | Vlissingen | Platform 3 |
Intercity
|
09:46 | Zwolle | Platform 4 |
Intercity
|
09:49 | Amsterdam Centraal | Platform 1 |
Intercity
|
09:55 | Apeldoorn | Platform 4 |
Sprinter
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
09:19 | Bus 57 Direction Borculo | Platform E |
Bus
|
09:20 | RRReis 2 Direction Platvoet via Keizerslanden | Platform A |
RRReis
|
09:20 | RRReis 160 Direction Bathmen | Platform F |
RRReis
|
09:20 | RRReis 5 Direction De Vijfhoek via Ziekenhuis | Platform F |
RRReis
|
09:23 | RRReis 7 Direction Kloosterlanden via Hanzepark | Platform C |
RRReis
|
09:23 | RRReis 165 Direction Raalte | Platform B |
RRReis
|
09:25 | Bus 81 Direction Zutphen | Platform E |
Bus
|
09:35 | RRReis 4 Direction Schalkhaar | Platform A |
RRReis
|
09:35 | RRReis 3 Direction Platvoet via Zandweerd | Platform A |
RRReis
|
09:38 | RRReis 161 Direction Hasselt | Platform B |
RRReis
|
Attention! Rijdt op vrijdag. | |||
09:42 | RRReis 6 Direction Colmschate via Rivierenwijk | Platform C |
RRReis
|
09:49 | buurtRRReis 590 Direction Nieuw Heeten | Platform B |
buurtRRReis
|
09:50 | RRReis 2 Direction Platvoet via Keizerslanden | Platform A |
RRReis
|
09:50 | RRReis 160 Direction Bathmen | Platform F |
RRReis
|
09:50 | RRReis 5 Direction De Vijfhoek via Ziekenhuis | Platform F |
RRReis
|
09:53 | RRReis 7 Direction Kloosterlanden via Hanzepark | Platform C |
RRReis
|
09:53 | RRReis 165 Direction Raalte | Platform B |
RRReis
|
10:00 | buurtRRReis 517 Direction Heeten | Platform B |
buurtRRReis
|