Live departures
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
15:30 |
Enkhuizen | Platform 4b |
Intercity
|
Attention! Later vertrek; Stopt niet in Zaandam | |||
15:24 | Zwolle | Platform 3b |
Intercity
|
15:32 |
Venlo | Platform 6a |
Intercity
|
Attention! Later vertrek door een seinstoring | |||
15:28 |
Deurne | Platform 6b |
Sprinter
|
15:29 |
Den Haag Centraal | Platform 4a |
Sprinter
|
Attention! De Intercity van 15:38 naar Dordrecht is eerder in Utrecht C. en vertrekt van spoor 3 | |||
15:36 |
Arnhem Centraal | Platform 1 |
Sprinter
|
Attention! Later vertrek | |||
15:33 | Dordrecht | Platform 7 |
Sprinter
|
15:38 | Maastricht | Platform 6a |
Intercity
|
15:38 | Dordrecht | Platform 3 |
Intercity
|
Attention! De Sprinter van 16:03 naar Dordrecht is eerder in Dordrecht en vertrekt van spoor 7 | |||
15:42 | Roosendaal | Platform 7a |
Intercity
|
Time | Direction | Platform | Travel details |
---|---|---|---|
15:18 | Local bus 239 Direction Oisterwijk Station | Platform J |
Local bus
|
Attention! Rijdt op verzoek langs Landpark Assisie in Biezenmortel. Verzoeken lopen via de buurtbuschauffeur of de receptie van Landpark Assisie. | |||
15:19 | Bus 301 Direction Tilburg via Waalwijk/Efteling | Platform B |
Bus
|
15:20 | Local bus 250 Direction Bokhoven | Platform J |
Local bus
|
15:20 | Bus 135 Direction Wijk en Aalburg Kromme Nol | Platform D |
Bus
|
Attention! Bus rijdt na Wijk en Aalburg, Kromme Nol door als lijn 121 naar Gorinchem. | |||
15:22 | Bus 136 Direction Tilburg via Waalwijk | Platform E |
Bus
|
15:22 | Bus 165 Direction Druten | Platform C |
Bus
|
15:25 | Bus 1 Direction Aawijk via Zuid | Platform H |
Bus
|
15:28 | Bus 6 Direction Empel via De Reit | Platform I |
Bus
|
15:30 | Bus 158 Direction Veghel via Heeswijk | Platform D |
Bus
|
15:33 | Bus 2 Direction Hambaken | Platform G |
Bus
|
15:34 | Bus 3 Direction Rosmalen via Hintham | Platform I |
Bus
|
15:36 |
Bus 4 Direction Rosmalen via Centraal Station | Platform H |
Bus
|
15:35 | Bus 4 Direction Kruiskamp via Centraal Station | Platform I |
Bus
|
15:36 | Bus 8 Direction Den Bosch Maasoever via JBZ / CS | Platform G |
Bus
|
15:39 | Bus 5 Direction Engelen Haverleij | Platform F |
Bus
|
15:39 | Bus 156 Direction Eindhoven via De Brand | Platform E |
Bus
|
Attention! Rijdt via bedrijventerrein De Brand (halten Het Sterrenbeeld en De Steenbok) | |||
15:42 | Bus 7 Direction Maasoever via Hambaken | Platform H |
Bus
|
15:43 | Bus 9 Direction Vught de Baarzen via CS / JBZ | Platform F |
Bus
|
15:43 | Bus 306 Direction Uden via Veghel | Platform C |
Bus
|
15:43 | Bus 300 Direction Tilburg via Waalwijk/Efteling | Platform B |
Bus
|
More information: Centraal Station , s Hertogenbosch