Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Perron | Reisdetails |
---|---|---|---|
10:43 |
Bus 109 Richting Groningen Zernike via P+R Hoogkerk | Perron E |
Bus
|
Let op! Extra bus, kan vervallen in rustige periodes. Check qbuzz.nl voor de actuele dienstregeling. | |||
10:43 | Bus 50 Richting Groningen via De Punt | Perron B |
Bus
|
10:43 | Bus 309 Richting Groningen | Perron A |
Bus
|
10:47 |
Bus 309 Richting Kloosterveen | Perron C |
Bus
|
10:48 |
Bus 50 Richting Station | Perron B |
Bus
|
10:58 | Bus 309 Richting Groningen | Perron A |
Bus
|
11:00 | Bus 1 Richting TT-Circuit via Marsdijk | Perron D |
Bus
|
11:01 | Bus 309 Richting Kloosterveen | Perron C |
Bus
|
11:06 |
Bus 109 Richting Station via Provinciehuis | Perron E |
Bus
|
Let op! Extra bus, kan vervallen in rustige periodes. Check qbuzz.nl voor de actuele dienstregeling. | |||
11:13 | Bus 309 Richting Groningen | Perron A |
Bus
|
11:13 | Bus 50 Richting Groningen via De Punt | Perron B |
Bus
|
11:16 | Bus 309 Richting Kloosterveen | Perron C |
Bus
|
11:17 | Bus 50 Richting Station | Perron B |
Bus
|
11:28 | Bus 309 Richting Groningen | Perron A |
Bus
|
11:30 | Bus 1 Richting TT-Circuit via Marsdijk | Perron D |
Bus
|
11:31 | Bus 309 Richting Kloosterveen | Perron C |
Bus
|
11:41 | Bus 109 Richting Groningen Zernike via P+R Hoogkerk | Perron E |
Bus
|
Let op! Extra bus, kan vervallen in rustige periodes. Check qbuzz.nl voor de actuele dienstregeling. | |||
11:43 | Bus 50 Richting Groningen via De Punt | Perron B |
Bus
|
11:43 | Bus 309 Richting Groningen | Perron A |
Bus
|
11:46 | Bus 309 Richting Kloosterveen | Perron C |
Bus
|
11:47 | Bus 50 Richting Station | Perron B |
Bus
|
11:58 | Bus 309 Richting Groningen | Perron A |
Bus
|
12:01 | Bus 309 Richting Kloosterveen | Perron C |
Bus
|
12:02 | Bus 1 Richting TT-Circuit via Marsdijk | Perron D |
Bus
|
12:05 | Bus 109 Richting Station via Provinciehuis | Perron E |
Bus
|
Let op! Extra bus, kan vervallen in rustige periodes. Check qbuzz.nl voor de actuele dienstregeling. | |||
12:13 | Bus 50 Richting Groningen via De Punt | Perron B |
Bus
|
12:13 | Bus 309 Richting Groningen | Perron A |
Bus
|
12:16 | Bus 309 Richting Kloosterveen | Perron C |
Bus
|
12:17 | Bus 50 Richting Station | Perron B |
Bus
|
12:28 | Bus 309 Richting Groningen | Perron A |
Bus
|