Actuele vertrektijden
Tijd | Richting | Spoor | Reisdetails |
---|---|---|---|
00:25 |
Schiphol Airport | Spoor 7 |
Intercity
|
Let op! Later vertrek | |||
00:19 | Utrecht Centraal | Spoor 6 |
Sprinter
|
00:23 | Amersfoort Schothorst | Spoor 2 |
Intercity
|
00:28 | Utrecht Centraal | Spoor 4a |
Intercity
|
00:49 | Utrecht Centraal | Spoor 5a |
Sprinter
|
04:49 | Amsterdam Centraal | Spoor 4a |
Sprinter
|
05:09 | Ede-Wageningen | Spoor 4b |
Sprinter
|
05:26 | Barneveld Zuid | Spoor 4b |
Sprinter
|
Tijd | Richting | Spoor | Reisdetails |
---|---|---|---|
00:12 | Bus 5 Richting Vathorst via H'landerveen | Perron G |
Bus
|
00:15 | Bus 4 Richting Kattenbroek via Hoogland | Perron F |
Bus
|
00:15 | Bus 17 Richting Leusden | Perron E |
Bus
|
00:16 | Bus 3 Richting Vathorst via Meander MC | Perron G |
Bus
|
00:18 | Streekbus 70 Richting Soestdijk Noord | Perron D |
Streekbus
|
00:20 | Bus 6 Richting Liendert en Rustenburg | Perron H |
Bus
|
00:23 | Streekbus 80 Richting De Klomp via Leusden | Perron J |
Streekbus
|
00:25 | Bus 7 Richting Station Schothorst | Perron G |
Bus
|
00:26 | Bus 2 Richting Nieuwland via Meander MC | Perron F |
Bus
|
00:34 | Bus 8 Richting Schuilenburg | Perron H |
Bus
|
00:42 | Bus 5 Richting Vathorst via H'landerveen | Perron G |
Bus
|
00:55 | Streekbus 76 Richting Bunschoten-Spakenburg | Perron J |
Streekbus
|
00:55 | Bus 3 Richting Vathorst via Meander MC | Perron G |
Bus
|
00:55 | Bus 4 Richting Kattenbroek via Hoogland | Perron F |
Bus
|
00:55 | Bus 6 Richting Liendert en Rustenburg | Perron H |
Bus
|
00:55 | Bus 7 Richting Station Schothorst | Perron G |
Bus
|
00:55 | Bus 8 Richting Schuilenburg | Perron H |
Bus
|
00:55 | Bus 9 Richting Leusderkwartier | Perron E |
Bus
|
00:55 | Bus 17 Richting Leusden | Perron E |
Bus
|
00:56 | Bus 2 Richting Nieuwland via Meander MC | Perron F |
Bus
|
05:20 | Bus 4 Richting Kattenbroek via Hoogland | Perron F |
Bus
|
05:20 | Bus 6 Richting Liendert en Rustenburg | Perron H |
Bus
|
Meer informatie: Amersfoort Centraal , Centraal Station